Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 30324284
خبرنگاری که همیشه در ترمینال بافق منتظر بود؛


زمانی که هنوز فضاهای مجازی،تلگرام و …. دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری تمام حرفه ای نبود و یا اگر هم بود کم بود. زمانی که در بافق خبرنگارهای زمان جنگ و اوایل انقلاب جای خود را با تنها خبرنگار و کارمند تامین اجتماعی بافق عوض کردند.

بافق خبر؛زمانی که هنوز فضاهای مجازی،تلگرام و …. دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری تمام حرفه ای نبود و یا اگر هم بود کم بود. زمانی که در بافق خبرنگارهای زمان جنگ و اوایل انقلاب  جای خود را با تنها خبرنگار و کارمند تامین اجتماعی بافق عوض کردند.

غلامعلی حبیبیان برادر شهید اصغر حبیبان که خود نیز سابقه حضور در جبهه را دارد.

غلامعلی تنها خبرنگار صدا و سیمای مرکز یزد بود که با دوربینهای VHS فیلمبرداری می کرد و فیلم را بدون هیچگونه ویرایش و دستکاری به یزد می فرستاد.

حبیبان همیشه در ورودی شهر بافق یا ترمینال مسافربری منتظر اتوبوس یا کسی بود که به یزد برود و فیلم هایش را به او بسپارد تا به صدا و سیمای یزد برسانند و این سخنش که می گفت: آقا یزد می روید بی زحمت این فیلم رو بدهید انتظامات صدا وسیما یزد.

جا دارد به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار یادی کنیم ازخبرنگار روزهای سخت …غلامعلی حبیبیان

روز خبرنگار بر شما که سرد و گرم چشیده روزهای سخت بافق و به چه سختی به دور از سیستمهای دیجیتالی، اینترنت پرسرعت و خبرها را به مرکز انتقال دادید گرامی داشته باشیم. درود بر تو ای غلامعلی…….روزت مبارک

امروز روز غلامعلی مسئول اداری مالی مرکز نیکوکاری دارالمهدی شهرستان بافق می باشد که با احداث یک مرکز نیکو کاری به مستمندان و بی بضاعت ها و ایتام کمک می کند.

انتهای پیام/گفتگو گفتگو