Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 25910078
شهردار بافق:


شهردار بافق گفت:در نظر داریم در کنارپیست موتور کراس بافق ، یک پیست آموزشی موتورسواری را نیز راه اندازی کنیم.

به گزارش بافق خبر؛ عصر روز شنبه 18 دیماه 1395 رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان با سید علی نوروززاده شهردار و رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار سید علی نوروززاده شهردار بافق ضمن تبریک انتصاب رضا نارگانی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق  ، ورزش را به عنوان فعالیتی فرهنگی و اجتماعی در جهت سالم سازی جسم و روان شهروندان بسیار ضروری و مهم دانست.

نوروززاده با بیان اینکه نگاه شهرداری و شورای شهر در زمینه توسعه ورزش شهرستان مثبت و مطلوب است افزود :شورا و شهرداری بافق آمادگی لازم را در زمینه حمایت و پشتیبانی از مجموعه فعالیتهای ورزشی شهرستان دارد و از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

شهردار بافق با تاکید بر اینکه ورزش بر سلامت روحی و روانی و اجتماعی فرد تاثیرات مثبتی دارد افزود : شهرداری در حوزه ورزش شهرستان خصوصا ورزش های همگانی  و همکاری در جهت  گسترش فضاهای ورزشی سرمایه گذاری می کند تا زمینه بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی از بین برود.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان بافق در ادامه به ساخت بزرگترین پیست موتورکراس کشور در بافق اشاره نمود و گفت: در نظر داریم در کنار این پیست ، یک پیست آموزشی موتورسواری را نیز راه اندازی کنیم تا با ساماندهی فعالیت نوجوانان و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی و تامین مربی مورد تائید فدراسیون شرایط حضور حداکثری جوانان و نوجوانان را فراهم نمائیم .

وی همچنین به شروع ثبت نام از علاقمندان جهت دوره آموزشی موتور کراس اشاره کرد و افزود با تمهیدات صورت گرفته موضوع تمرینات منظم موتور سواران عزیز مرتفع می شود.

شهردار بافق به برنامه ریزی ساخت چندین مکان ورزشی در محلات شهر نیز  اشاره نمود و گفت در حال آماده سازی زمینهایی در چندین محله  جهت استفاده عموم هستیم که امیدواریم بزودی  آماده بهرده برداری شود.

رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق نیزاز همکاریها و تعاملات شهرداری و اعضای شورای شهر در امر ورزش و توسعه فضاهای ورزشی خصوصا ساخت پیست موتورسواری بافق قدردانی نمود و گفت : اداره ورزش و جوانان در اجرای اهداف پیش روی خود نیاز به همکاری همه نهادهای شهرستان دارد و امیدواریم شهرداری نیز همچون گذشته ما را در اجرای برنامه های ورزشی شهرستان یاری نماید.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق

 گفتگو گفتگو