Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 22764074
کتابفروشان بافق عنوان کردند؛


باتوجه به اینکه نوشت افزار داخل هم از نظر قیمت و کیفیت مناسب است استقبال خوبی از طرف خریداران شده است.

به گزارش بافق خبر؛ درآستانه بازگشایی مدارس و رونق بازار لوازم تحریر ومیزان استقبال مردم ازنوشت افزار ایرانی  خبرنگار ما با چند تن از فروشندگان لوازم تحریر به گفتگو نشست. 

ابراهیمی کتابفروشی تماشا  در بافق گفت : مردم از محصولات ارزان و با کیفیت بیشتر استقبال می کنند و مبنای توزیع نوشت افزارهای ما نیز براساس قیمت ارزان این محصولات است. البته استقبال مردم هم به سمت نوشت افزارهای ارزان چه تولید داخل و چه خارجی می باشد.

وی درمورد میزان استقبال مردم ازنوشت افزارهای ایرانی بیان داشت: باتوجه به اینکه دفاتر تولیدی داخل هم از نظر قیمت و کیفیت مناسب است استقبال خوبی از طرف خریداران شده است.

ابراهیمی تاکید کرد:امسال لوازم تحریر داخلی و خارجی نسبت به سال گذشته از نظر قیمت خیلی ارزانتر شده است.

این فروشنده لوازم التحریر درادامه درباره علت اینکه درزمینه توزیع نوشت افزارها دربافق ضعیف کارمی شود تصریح کرد: بخاطراینکه دراواخر شهریورنمایشگاه پاییزه برگزار می شود مردم به خاطر قیمت مناسب تر لوازم تحریر در نمایشگاه از آنجا خرید می کنند.

وی در پایان ازمسئولان واتاق اصناف ومسئولان فرهنگی برای حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی خواست:با اطلاع رسانی درست و تبلیغات صحیح وبالا بردن کیفیت  محصولات , مردم را به سمت نوشت افزار ایرانی تشویق کنند. با این کارهم رونقی به کارتولید داخل داده شود و هم توضیع کننده محصولات خارجی که بعضا با فرهنگ ما مغایر هم هست عرضه نمی کند.

رضا حاجی بافقی کتاب فروشی خیام در خصوص نوشت افزار ایرانی گفت: رسانه ملی در برنامه های کودک ونوجوان برای خرید کالاهای ایرانی اطلاع رسانی خوبی انجام می دهد ولی متاسفانه شرکت های سازنده درخصوص چاپ کارتون های ایرانی بروی جلد نوشت افزارها ضعیف عمل می کنند.

وی افزود: تولیدات داخلی بعضا شخصیتهای کارتون ایرانی راخشن جلوه می دهند به همین خاطر دانش آموزان به سمت خرید لوازمی که شخصیتهای کارتونی خارجی دارد هدایت می شوند. تولید کننده ها باید در طراحی محصولات خواسته مردم وروحیه لطیف کودکان و نوجوانان را در نظر گرفته وبا توجه به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی نوشت افزار تولید کنند.

انتهای پیام/ع.ع


گفتگو گفتگو