Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 25825677


مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد در حاشیه این بازدید ها گفت: دو آموزشگاه طالقانی و 17شهریور توسط بنیاد برکت و اداره کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس در بافق احداث می شود.

به گزارش بافق خبر؛ مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد و هیئت همراه در سفر یک روزه خود به بافق با حضور در فرمانداری با سرپرست فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

محمدرضا عارفی در ادامه به اتفاق سرپرست فرمانداری و مسئولان آموزش و پرورش بافق از تعدادی از مدارس فرسوده بافق که نیاز اساسی به تعمیر و تجهیز دارند و همچنین پروژه های در دست اقدام آموزش و پرورش این شهرستان بازدید کرد.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد در حاشیه این بازدید ها گفت: دو آموزشگاه  طالقانی و 17شهریور توسط بنیاد برکت و اداره کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس در بافق احداث می شود.

وی همچنین افزود: سالن ورزشی هدف در دهه فجر به بهره برداری می رسد و سالن خیری کارگاهی تلاش نیز به زودی تکمیل و تجهیز خواهد شد.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری مسولان شهرستان در صورت نصب علمک گاز، همه مدارس بافق تا پایان امسال مجهز به سیستم گرمایشی می شوند.

گفتنی است چهار مدرسه خیری نیز با مشارکت اداره کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد، فرمانداری ،شرکت سنگ آهن مرکزی ،شركت مجتمع معدني و صنعت آهن و فولاد بافق درحال احداث می باشد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق
گفتگو گفتگو