Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 31403270
امام‌جمعه بافق:


امام‌جمعه بافق در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان گفت: شهرستان بافق از امن‌ترین شهرهای استان است.

به گزارش بافق خبر؛ در سومین روز از هفته نیروی انتظامی فرمانده انتظامی بافق به همراه جمعی از مسئولان و کارکنان انتظامی با امام‌جمعه  بافق دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار، امام‌جمعه بافق، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت: وجود امنیت در جامعه باعث احساس آرامش مردم و آسودگی خاطر مردم می‌شود.

 حجت‌الاسلام سلیمانی امنیت را سرلوحه یک نظام و حکومت دانست و تصریح کرد: اگر امنیت در جامعه نباشد، هیچ‌چیز در جامعه ساماندهی نمی‌شود و در منطقه خاورمیانه، کشور ما از امنیت نسبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه هیچ جای دنیا صد درصد امن نیست، بیان کرد: کشور ما نسبت به کشورهای هم‌جوار از امنیت خوبی برخوردار است و شهرستان بافق از امن‌ترین شهرهای استان است.

امام‌جمعه بافق با اشاره به ویژگی‌های یک مدیر موفق اظهار داشت: یک مدیر، زمانی موفق است که زیرمجموعه آن نیز وظیفه خود را به‌درستی انجام دهند و در کنار یکدیگر، با همکاری و مشارکت اقدامات لازم را به پایان برسانند.

وی از تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه نیروی انتظامی بافق تقدیر و تشکر کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بافق در این دیدار، امنیت را یک پدیده اجتماعی دانست که با همکاری و مشارکت همه سازمان‌ها با نیروی انتظامی به دست می‌آید و در سایه این امنیت مردم می‌توانند با آرامش زندگی کنند.

سرهنگ محمد کمالی با تشکر از حمایت‌های امام‌جمعه و دیگر ادارات و سازمان‌ها گفت: این حمایت‌ها است که پلیس می‌تواند در مأموریت‌های خود موفق عمل کرده و به‌درستی انجام‌وظیفه نماید.

در ادامه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان گفت: هفته ناجا با حضور در نماز جمعه آغاز شد و نماز جمعه سنگری است که توطئه‌های خائنان و دسیسه‌های مفسدان را خنثی می‌کند و پایان هفته ناجا هم روز پنج‎شنبه با حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا است که بیانگر این است که کسانی که جهاد درراه خدا می‌کنند پایان کارشان ختم به خیر می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد حسنی در ادامه ویژگی‌های پلیس جمهوری اسلامی را، ولایتمدار، قانون‌مدار و بااقتدار همراه با رأفت و مهربانی برشمرد.

وی خاطرنشان ساخت: ما امروز با امام‌جمعه شهرستان تجدید بیعت و میثاق کنیم و اعلام می‌داریم که تا پای جان در خط ولایت در مقابل همه‌کسانی که مخل امنیت و نظم هستند ایستاده و از جان، مال، ناموس و اخلاق ملت دفاع می‌کنیم.

انتهای پیام/ز.ا

 گفتگو گفتگو