Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 32839750


رئیس و اعضای هیئت والیبال بافق با حضور در دفتر محمدرضا کاظمی، مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ‌آهن و اهداء لوح تقدیر، از زحمات وی در امر پیشرفت ورزش والیبال شهرستان تجلیل و قدردانی نمودند.

به گزارش بافق خبر به نقل از روابط عمومی هیئت والیبال شهرستان بافق؛ در ابتدا این دیدار جواد فتاحی، رئیس هیئت والیبال شهرستان بافق با تقدیر و تشکر از حمایت‌ها و همکاری‌های مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه سنگ‌آهن، پیشرفت ورزش والیبال در رده‌های مختلف را مرهون تلاش‌های مدیران ورزشی شهرستان دانست.

فتاحی یادآور شد: برای پیشرفت هرچه بهتر والیبال در شهرستان به‌عنوان دومین ورزش پرطرفدار کشور با استفاده از ورزشکاران پیشکسوت و مربیان مجرب در این زمینه تلاش شده تا والیبال در بافق و استان حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی در مورد برگزاری مسابقات جام دهه فجر نیز افزود: تلاش می‌کنیم تا با همکاری و حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ‌آهن این مسابقات را به شکل حرفه‌ای برگزار نماییم.

در ادامه محمدرضا کاظمی، مدیرعامل باشگاه سنگ‌آهن ضمن اظهار خرسندی و تشکر از حضور والیبالیست‌های شهرستان، گفت: مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن همیشه در حمایت و تلاش برای توسعه ورزش شهرستان تأکیددارند، لذا باشگاه و اعضای هیئت‌مدیره همچون گذشته پشتیبان ورزش شهرستان بخصوص والیبال خواهد بود و از هیچ‌گونه تلاش و مساعدتی در این راستا دریغ نخواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات کارمندی شرکت سنگ‌آهن که هم‌اکنون در حال انجام است، پشتوانه‌ای برای ورزش والیبال شهرستان است.

در ادامه پیشکسوتان، داوران و مربیان حاضر مشکلات خود را عنوان کردند.

در پایان جواد فتاحی مسئول کانون بسیج ورزشکاران شهرستان و رئیس هیئت والیبال از همکاری و مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق، هیئت والیبال استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ‌آهن و مجتمع فولاد بافق تشکر نمود.

پایان‌بخش این مراسم اهدا لوح تقدیر به مدیرعامل باشگاه بود.


گفتگو گفتگو