Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 25863160


مشاور وزیر راه وشهرسازی در بازدید از پروژه جاده بافق-یزد گفت: در حال حاضر مشکل تامین نقدینگی را داریم که امیدواریم با مشارکت وزارت صنعت، معدن وتجارت و سازمان برنامه و بودجه این پروژه را به اتمام برسانیم.

به گزارش بافق خبر؛ مشاور وزیر راه شهرسازی دربازدید از پروژه  جاده بافق-یزد گفت: خوشبختانه این جاده به سرعت در حال اجرا است و ۱۵کیلومتر آن تا پایان ماه جاری تکمیل وزیر بار ترافیکی می رود و ادامه مسیر هم با تمهیداتی که انجام شده است بودجه مورد نیاز آن تامین شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه قرارداد آن از قبل بسته شده وپیمانکار هم در حال اجرای عملیات است وبرای تقویت بنیه مالی پیمانکار هم در جلسه ای که در استانداری برگزار می شود تعیین تکلیف نهایی خواهد شد.

حسین شفیع در پاسخ به این سوال که قول هایی مسئولین داده اند که تا پایان سال به بهره برداری برسد آیا این امکان وجود دارد یاخیر نیز اظهار داشت: از نظر اجرایی مشکلی نداریم فقط از نظر تامین مالی باید دید که اگر در زمان مناسب تامین شد به نتیجه برسانیم. همچنین وزارت صنعت، معدن وتجارت هم قول داده که کمک هایی را انجام دهد وامیدواریم که این جاده را در شب عید تحویل دهیم البته کار سنگین است و مسئولینی که قول داده اند پیداست که تحت فشار بوده اند وگرنه در این شرایط بی پولی قول سنگینی است.

مشاور وزیر راه وشهرسازی بیان داشت: هم وزارت راه وشهرسازی و وزارت صنعت، معدن وتجارت و سازمان برنامه و بودجه که سفرهای ریاست جمهور را پیگیری می کند کمک کنیم که این پروژه به پایان برسد.

سید حسین شفیع گفت: مشکل اصلی ما تامین نقدینگی است در حال حاضر پیمانکار بابیش از۵۰دستگاه ماشین آلات در حال فعالیت است ومشکلی در زمینه تامین مصالح از جمله قیر وسیمان نداریم.

مشاور وزیر راه وشهرسازی در پایان گفت: ۲۵۰ کیلومتر از راه روستایی بافق در طرح مشارکتی با شهرستان احداث می شود که شامل ۸روستا می باشد. در این طرح قیر را وزارتخانه به صورت رایگان در اختیار اداره راه وشهرسازی قرار می دهد.عملیات زیرسازی با منابع شهرستان انجام می شود که این طرح ها در چارچوب اعتبارات دولتی نیست که این راهها شامل: کوشک، بافق-قطرم، همسک-جوزی، حاجی آباد ومبارکه، مزارع حاشیه شهربافق، زریگان، صادق آباد، حسن آباد وگزوئیه می باشد.

انتهای پیام/ع.ع

 

 

 
گفتگو گفتگو