Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 28834120
وعده های دولت روحانی در بافق بر زمین مانده؛


اسفندماه 94 بود که با حضور علی ربیعی وزیر رفاه در بافق پلی کلینیک تخصصی که مردم آنرا در برابر بهای از دست دادن 28.5 درصد سهام سنگ آهن مرکزی بافق آب نباتی بیش نمی دانستند افتتاح شد.

به گزارش بافق خبر؛اسفندماه 94 بود که با حضور علی ربیعی وزیر رفاه در بافق پلی کلینیک تخصصی این شهرستان افتتاح شد.

پلی کلینیکی که مردم آنرا در برابر بهای از دست دادن 28.5 درصد سهام سنگ آهن مرکزی بافق آب نباتی بیش نمی دانستند اما باز به آن و وعده های وزیر روحانی امیدوار بودند.

علی ربیعی در مراسم افتتاحیه با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید همراه کارگران و زحمتکشان است،گفت:از تمام جایگاه ها و پتانسیل ها باید برای حاضر شدن در کنار رنج دیدگان جامعه استفاده و فعالیت ها را  در مسیر کاستن رنج مردم  برنامه ریزی نمود.

او گفت: در آینده نزدیک نیز قرار است هفت تخصص دیگر در این مرکز تخصصی راه‌اندازی شود.

در حال حاضر این پلی‌کلینیک شامل داروخانه، اتاق پزشک  عمومی، اورژانس، رادیولوژی، سونوگرافی، چشم پزشکی، قلب، گوش و حلق و بینی، اعصاب، جراحی، ارتوپدی، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، مطب زنان و کودکان، آندوسکوپی، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن کنفرانس و … است.

اما اکنون که دو سال از وعده های دولت  روحانی گذشته است خبرنگار بافق خبر؛ بین مردم در این پلی کلینیک رفت تا از احوال وعده های روحانی و وزرایش بپرسد.

حسین دهقان در خصوص پلی کلینیک گفت: از مسئولین به خاطر این ساختمان تشکر می کنم از لحاظ امکانات و برخورد با بیماران خوب است  ولی در این ساختمان جای پزشک متخصص خیلی خالی است و ای کاش مسئولین در این خصوص چاره ای می اندیشیدند.

مراجعه کننده دیگر از مراجعین به پلی کلینیک گفت: از لحاظ سیستم نوبت دهی، امکانات و دارو خیلی خوب است  و اگر دو شیفته بود خیلی بهتر بود چون بعضی هستند که شیفت صبح هستند وباید به خاطر مراجعه به پزشک مرخصی بگیرند و اگر دوشیفته باشد خیلی بهتر است.

شهروند بافقی در مورد خدمات دهی پزشکان حاضر در پلی کلینیک نیز گفت: اگر بتوانند پزشک متخصص بیشتری بیاورند که با این کار دیگر نیازی به مرکز استان رفتن با این مسافت زیاد نیست.

کریمیان نیز گفت: ما هر موقع که مراجعه کردیم مشکلی نبوده است اگر متخصص در این درمانگاه بود خیلی خوب بود چون درد همین است ومردم فقط دغدغه متخصص دارند.

این در حالی است که بافق در استخدامی های سال 96 سازمان تامین اجتماعی هیچ سهمیه ای در استان یزد ندارد.

انتهای پیام/ع.عگفتگو گفتگو