Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 30822919


جلسه هم اندیشی و هماهنگی هفته دفاع مقدس در محل سالن اجلاس فرمانداری بافق برگزار شد.

به گزارش بافق خبر؛ با حضور فرماندار بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  و مدیران ادارات شهرستان جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس در سالن اجلاس فرمانداری بافق برگزار شد.

در ابتدای این جلسه  محمد زاده رحمانی  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس  و یادوخاطره  شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: امیدواریم  باهم فکری و هم‌اندیشی مسئولان در هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی اجرا شود که در شأن شهرستان بافق و در استان برجسته باشد.

وی افزود: متأسفانه در حفظ ارزش‌های دفاع مقدس آن‌طور که باید عمل نشده است و ما باید به مردم و بخصوص نسل جوان همیشه این حماسه را یادآور باشیم.

فرماندار بافق در ادامه گفت: امیدواریم با همکاری مسئولین سایر دستگاه‌ها و ادارات بتوانیم در این هفته ارزش‌های دینی و مذهبی دفاع مقدس را به مردم یادآور شویم.

فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج بافق نیز در این جلسه گفت: در هفته دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آمادگی کامل آماده برگزاری رژه و دیگر مراسمات است.

وی افزود: برای استقبال از این هفته مراسم پیاده‌روی رهروان جهاد و شهادت را نیز در روز 24 شهریور برگزار خواهیم کرد و از عموم مردم برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل میاید.

در پایان مسئولین ادارات شهرستان  آمادگی خود را برای مراسمات این هفته مقدس اعلام نمودند.

انتهای پیام/ ع. م

 


گفتگو گفتگو