Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 30834029
مدیرکل صداوسیما استان یزد:


مدیرکل صداوسیما استان یزد گفت: رسانه‌ها یکی از پایه‌های توسعه در کشور هستند.

به گزارش بافق خبر؛ مدیرکل صداوسیما استان یزد در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق گفت: با توجه به اینکه یکی از ارکان توسعه صنعتی، اقتصادی، سلامت و… رسانه است که متأسفانه بسیاری از صاحبان امر این معنی را درک نمی‌کنند.

احمد پهلوانیان بابیان اینکه صنایع در کنار ساخت سینما، فضای فرهنگی و ... باید از حوزه رسانه دفاع کند تصریح کرد: حمایت از رسانه توسط صنایع بخشی از مسئولیت اجتماعی صنایع است و به‌طورکلی در کشور ما صنایع در قبال حمایت از رسانه منت می‌گذارند.

وی با اشاره به اینکه شرکت سنگ‌آهن مرکزی در این مقوله ورود قابل قبولی داشته است خاطرنشان کرد: اگر کسی از رسانه حمایت کرد نباید منت بگذارد بلکه باید منت بپذیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: فضای برخی از رسانه‌ها فضای آلودگی، توهین، تهمت، بازی کردن با آبرو و شخصیت افراد است اما مطبوعات بافق هفته‌نامه‌ها، کانال‌های خبری و... خبرها را به‌خوبی رصد می‌کنند و شریف، نجیب و دلسوز هستند.

مدیرکل صداوسیما استان یزد اظهار داشت: برخی از رسانه‌ها بجای دستگیری مچ‌گیری، بجای ارتباط سازنده تخریب سوزنده و نگاه‌های غیرمنصفانه دارند.

وی بیان داشت: رسانه بافق بستر و بسترساز توسعه است و اصحاب رسانه متخصص، نجیب و شریف بافق این بستر را فراهم کرده‌اند.

فرماندار بافق در این نشست  گفت: رسانه بهترین ابزار معرفی ظرفیت و پتانسیل شهرستان است و خوشبختانه خبرنگاران بافق فعالیت بسیار مطلوبی در شهردارند.

محمد زاده رحمانی افزود: خبرنگاران این شهرستان باید با حضور در کلاس‌های خبرنگاری و دریافت آموزش‌های حرفه‌ای، توانمندی خود را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: فرمانداری بافق تمام همت و تلاش خود را برای آگاهی بخشی و آموزش خبرنگاران شهرستان با دعوت از اساتید بنام و متخصص خبر بکار خواهد بست.

انتهای پیام/ع.عگفتگو گفتگو