روز پرکار محمدرضا صباغیان در پیگیری امور شهرستانهای حوزه انتخابیه - نمایش محتوا - بافق خبر
Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 31438901


محمدرضا صباغیان دوشنبه پرکاری برای پیگیری امور شهرستانهای حوزه انتخابیه سپری کرد.

به گزارش بافق خبر به نقل از کانال رسمی محمدرضا صباغیان، نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه در اولین دیدار خود با کلانتری رئیس سازمان محیط زیست کشور مسائل محیط زیستی شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز را مورد بررسی قرار داد.

در این دیدار مشکلات و خواسته ها شهرستانهای حوزه انتخابیه  در زمینه محیط زیست مطرح شد.

پیگیری سایت گورخر مهریز، موضوع سرو ابرکوه، جاده گزوئیه ، تیلاپیا و یوزپلنگ آسیایی بافق ، ارتقاء منطقه حفاظت شده کم کی بهاباد،تامین نیروی انسانی و تجهیزات اداره بهاباد، پیگیری مشکلات دامداران خورمیزات و تامین خودرو برای اداره مهریز، ارتقاء منطقه حفاظت شده  و تخصیص  اعتبار برای باغ شادی هرات ، رفع مشکل نیروی انسانی و تکمیل چارت سازمانی مروست، از  موارد مطروحه در این جلسه بود که به صورت مکتوب به رئیس سازمان محیط زیست ارائه و دستور پیگیری برا آنها اخذ گردید.

دومین دیدار وی گفتگوبا معاون معماری و شهرسازی وزیر راه بود که در این جلسه طرح جامع شهرستانهای مهریز و بهاباد مطرح و ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی  دستور رفع مشکلات هر دو طرح را صادر نمود و مقرر شد نظر شورای برنامه ریزی استان یعنی کم نکردن حوزه خدمات شهری برای هر دو شهر لحاظ شود.

محمدرضا صباغیان در دیدار با مدیرعامل شرکت توسعه سرب و روی مهدی آباد مهریز مشکلات زیست محیطی ناشی از وجود این کارخانه برای بهادران و گردکوه وراه عبور کامیون های حمل مواد اولیه برای کارخانه که از این دهستان می گذرند مطرح شد.

 بکارگیری نیروهای بومی و دعوت بکار دوباره نیروهای اخراجی این کارخانه از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود که جمیلی درباره ان قول مساعد داد.

آخرین دیدارصباغیان  که در دفتر وی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد دیدار با مدیر کل برنامه ریزی وزارت راه وشهرسازی بود که دراین جلسه مشکلات راه های روستاهای پنج شهرستان حوزه انتخابیه مطرح و مقرر شد پس از بررسی تقاضای شهرستانها سهمیه قیر رایگان به آنها اختصاص داده شود.گفتگو گفتگو