Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 25952471
شهردار بافق:


نوروزاده از تلاشهای شهردار اسبق درساخت پیست موتورسواری بافق گفت و اظهار داشت:در عملیات خاکبرداری آن کمتر از 20 درصد سنگ آهن کمک رسانی کرده است.

به گزارش خبرنگار بافق خبر؛شب گذشته نشست خبری اعضای شورای شهر و شهردار بافق در محل شهرداری بافق برگزار شد.

در این جلسه شهردار بافق ضمن تشکر از مطالبه گری رسانه ها گفت:سال گشته و امسال در بحث مالی مشکلات فراوانی داشته ایم و با اینحال تلاش کردیم هیچ کدام از طرح ها با تعطیلی مواجه نشود.

سید علی نوروززاده با بیان اینکه به درآمدهای معادن وابسته هستیم تاکید کرد:قطع این وابستگی ها در کوتاه مدت امکان پذیر نیست و قطع این وابستگی ها به این معنی نیست که از سهم مردم و شهر از معادن چشم پوشی کنیم.

شهردار بافق از بدهی 12 میلیاردی شهرداری به پیمانکاران گفت و اظهار داشت:یکصد فعالیت تعریف شده است و امیدواریم بتوانیم پروژه های بلوار آیت الله میرغنی زاده را در دهه فجر به بهره برداری برسانیم.

این مسئول از زیرسازی و آسفالت خیابان فرهنگ خبر داد و گفت:در صورت تامین منابع مالی روشنایی بلوار کشاورز و آیت الله میرغنی زاده انجام خواهد شد و چند ملک باقیمانده در خیابان پیر مراد تا پایان سال خریداری و این خیابان تکمیل خواهد شد.

وی به برنامه ریزی و اجرای طرح مهم ممیزی املاک و GIS  اشاره کرد و بیان داشت:امیدواریم این طرح ظرف مدت 6 ماه اجرا شود.

نوروززاده از بهره برداری پارک بانوان تا پایان امسال گفت و عنوان داشت: در کنار پارک بانوان طرح باغ ایرانی اجرا میشودکه مشاور طرح فاز اول را تحویل داده است و قرارداد آن تا یکماه آینده منعقدو در دهه فجر کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.

شهردار بافق بافق گفت:طرح های گازرسانی و فاضلاب شهری شهر را شخم زده است و اکثر معابر را دچار مشکل کرده که مرمت این آسفالت ها باعث نمی شود که به وضعیت سابق برگردد.

وی احداث پارک 18 هزار متری شاهد در محله فخریه را متحول کننده این محله دانست و اظهار داشت:ساخت پارک کوثر در محله مظفریه نیز همزمان با پارک شاهد در امسال آغاز خواهد شد.

این مسئول هزینه جمع آوری زباله ها در شهر،نگهداری فضای سبز ،حقوق پرسنل ،اتوبوسرانی و آتش نشانی  را ماهانه 700 میلیون تومان اعلام کرد و گفت:در ماه فقط ۱۸۰میلیون هزینه جمع آوری زباله ونظافت شهر می شود که حدود۷۰نفر پرسنل باحقوق حداقلی هستند.

نوروززاده تاکید کرد:بافق اولین شهری است که شبکه آب شهری از فضای سبز جدا می باشد.

وی گفت: بودجه امسال شهرداری را 23 میلیارد تومان است که سال گذشته این مبلغ ۲۲میلیارد تومان بوده است.

شهردار بافق خاطر نشان کرد:از سال 92 تا کنون مبلغ 27 میلیارد تومان از محل دو درصد عوارض معادن دریافت شده است و یک ریال آن خرج امور جاری نمی شود.

نوروززاده از تلاشهای شهردار اسبق درساخت پیست موتورسواری بافق گفت و اظهار داشت:در عملیات خاکبرداری آن کمتر از 20 درصد سنگ آهن کمک رسانی کرده است و با ساخت این پیست استاندارد فدراسیون موتورسواری در خواست برگزاری تمرینات تیم ملی را داده است که در حال بررسی است.

وی تاکید کرد الگوی فرهنگی ایرانی اسلامی را در تمام فعالیتهای عمرانی و فرهنگی شهر شاخص قرارداده ایم و از مشاوران خوب در این زمینه ها استفاده کرده ایم.

انتهای پیام/ع.عگفتگو گفتگو