Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 27073255
رئیس هیات وزنه برداری شهرستان بافق:


وحید تفکری رئیس هیات وزنه برداری شهرستان بافق صبح امروز از برگزاری مسابقه وزنه برداری قهرمانی شرق کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بافق خبر؛ وحید تفکری رئیس هیات وزنه برداری شهرستان بافق صبح امروز از برگزاری مسابقه وزنه برداری قهرمانی شرق کشور در این شهرستان خبر داد.

 رئیس هیات وزنه برداری شهرستان بافق در ادامه افزود:مسابقات وزنه برداری قهرمانی شرق کشور جام فجربا حضور 60 وزنه بردار  در رده سنی بزرگسالان جمعه 6 اسفند در سالن کوثر مجموعه بزرگ ورزشی تختی در بافق برگزار خواهد شد.

وی یاد آور شد وزنه برداران شرکت کننده هرکدام اعضای منتخب تیم استان خود می باشند که در قالب شش تیم در اوزان مختلف با هم به رقابت خواهند پرداخت.

تفکری اوزان این مسابقات را در وزن های56،62،66،69،77،85،94،105و +105 کیلوگرم عنوان کرد.

رئیس هیأت وزنه برداری شهرستان بافق اظهار داشت: جهت ارج نهادن و احترام به پیشکسوتان و وزنه برداران شهرستان بافق در پایان این مسابقات از تمامی وزنه برداران شهرستان بافق تجلیل خواهد شد.

تفکری در پایان اضافه کرد : نظر به اینکه این رویداد مهم برای نخستین بار در شهرستان بافق  رخ خواهد داد و برگ زرینی بر افتخار ورزش پرافتخار وزنه برداری کشور و شهرستان خواهد بود از تمامی همشهریان و علاقه مندان به ورزش وزنه برداری خواهشمندیم که با حضور خود پشتوانه و مشوق وزنه برداران منطقه شرق کشور باشند.

لازم به ذکر است: مسابقات از ساعت 9 صبح آغاز و تا 21 شب ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق

 گفتگو گفتگو