Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 25911959
با حضور سرپرست فرمانداری بافق؛


سرپرست فرمانداری بافق در آیین افتتاح طرح "کانون مدرسه" در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بافق گفت :کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محلی برای کودکان خواص نیست بلکه محلی برای کودکان خاص می باشد.

به گزارش بافق خبر؛ در آیینی با حضور سرپرست فرمانداری، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از دانش آموزان طرح کانون مدرسه بافق افتتاح شد.

سرپرست فرمانداری بافق در این آیین با قدردانی از مسئولان برگزاری این طرح به بیان علاقمندی خود در زمینه کار کودکان پرداخت و چاپ دو نسخه کتاب در دوران تحصیلات متوسطه خود، در زمینه کودکان را از جمله اقدامات و فعالیت خود در این زمینه عنوان نمود.

محمد زاده رحمانی همچنین ترجمه دو کتاب انگیلسی کودکان را از دیگر اقدامات خود در دوران تحصیلات دانشگاهی خود عنوان کرد.

وی با بیان اینکه با موضوعات کودکان و کانون پرورش فکری بیگانه نیست از برگزاری این طرح ابراز خرسندی کرد و بیان داشت: کودکانی که در کانون پرورش فکری فعالیت می کنند این فعالیت تاثیر به سزایی در اجتماعی شدن و افزایش مهارت زندگی این افراد در آینده خواهد گذاشت.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش بافق نیز در این مراسم از شرکت 300 دانش آموز پایه ابتدایی در این طرح خبر داد.

محمدرضا قاسمزاده افزود: تغییر در فضای آموزش دانش آموزان ،افزایش مهارت فردی و اجتماعی و آشنایی با موضوعاتی غیر درسی از جمله اهداف اجرای این طرح می باشد.

گفتنی است این طرح با همکاری آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بافق در سطح دو آموزشگاه شهید اکرمی و پیام در محل این کانون در حال برگزاری است.

روابط عمومی فرمانداری بافقگفتگو گفتگو