Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 21165464
فرمانده انتظامی بافق:


فرمانده انتظامی بافق گفت:متاسفانه اثرات مخرب فضاهای مجازی بسیار زیاد بوده که خلاء امنیت اخلاقی، اجتماعی ، روانی و غیره و عدم توانایی حفظ کانون خانواده از خطرات ویژه این فضاها می باشد.

به گزارش بافق خبر؛ سرهنگ فرهاد بیگلری فرمانده انتظامی بافق ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان در مورد آثار مخرب فضای مجازی گفت: فضای مجازی یک دنیایی در کنار دنیای واقعی که در آن زندگی می کنیم  به وجود آورده است و حساسیت و ویژگی خاص بیشتری میطلبد.

وی ادامه داد:متاسفانه اثرات مخرب این فضاها بسیار زیاد بوده که خلاء امنیت اخلاقی، اجتماعی ، روانی و غیره و ناتوانی در حفظ کانون خانواده از خطرات ویژه این فضاها می باشد.

بیگلری در توصیه به اقشار مختلف جامعه در خصوص استفاده از این فضاها و مورد سوء استفاده قرارگرفتن افراد ساده لوح بیان داشت: به هیچ وجه نمی توان به فضای مجازی اطمینان کرد. اگرکسی بخواهد سبک زندگی را به این  فضاها موکول کند حتما راه را اشتباه رفته است.

فرمانده انتظامی بافق به خانواده ها در استفاده از فضای مجازی توصیه کرد: خانواده ها با انجام درست وظیفه خود می توانند در پیشگیری از آسیب های اجتماعی  نقش اصلی واساسی ایفا کنند و حداقل فرزندان خود را از این آسیب ها حفظ  کنند.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه خانواده ها با خرید گوشی های پیشرفته برای فرزندان خود و قرار گرفتن آنها در دام کانال های غیر اخلاقی و القائات بیرونی از این فضاها گفت:خانواده ها بر اساس رده سنی برای فرزندان خود گوشی موبایل تهیه نمایند تا فرزندان آنها به انحراف کشیده نشوند.

بیگلری ضمن تشکر از فعالیتهای جدید فرهنگی شهرداری بافق و دیگر ارگانها و ایجاد پیست موتورسواری بیان داشت: باید همه مسئولان و متصدیان فرهنگی و ورزشی با ایجاد زیر ساختهای مناسب و فرهنگ سازی ،جوانان و نوجوانان را به سمت تفریحات سالم هدایت کنند.

انتهای پیام/فگفتگو گفتگو