قوه قضائیه بازوی معنوی پلیس است و ما به عنوان مجری قانون با چنین بازوی توانمندی در ماموریت هایمان موفق تر هستیم. - نمایش محتوا - بافق خبر
Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 31444534
فرمانده انتظامی بافق در دیداررئیس دادگستری بافق:


فرمانده انتظامی بافق در دیدار بارئیس دادگستری و قضات این شهرستان گفت: قوه قضائیه بازوی معنوی پلیس است و ما به عنوان مجری قانون با چنین بازوی توانمندی در ماموریت هایمان موفق تر هستیم.
به گزارش بافق خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولان انتظامی با حضور در دفتر حجت‌الاسلام شاهدی رئیس دادگستری شهرستان بافق به تبادل‌نظر پرداختند.
سرهنگ کمالی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بسیار خوب دادگستری شهرستان با نیروی انتظامی، گفت: قوه قضائیه بازوی معنوی پلیس است و ما به‌عنوان مجری قانون با چنین بازوی توانمندی در مأموریت‌هایمان موفق‌تر هستیم.
فرمانده انتظامی بافق در پایان خواستار بیان هرگونه مشکل در خصوص روند رسیدگی به پرونده‌ها در دادگستری جهت کمک و رسیدگی به آن‌ها شد.
حجت‌الاسلام محمد حسنی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، نقطه مشترک دادگستری با پلیس را عدالت محوری دانست و افزود: قرآن ما را فرامی‌خواند تا در کارهایمان عدالت را فراموش نکنیم و کارها را برای رضای خدا انجام دهیم.
وی با اشاره به بحث امنیت، ادامه داد: دادگاه‌ها و دادگستری‌ها باکار سنگین خود که همان اجرای عدالت است زمینه‌ساز امنیت و ظهور حجت هستند تا با ظهورش زمین را پر از عدل و داد کند.
در ادامه، حجت‌الاسلام شاهدی رئیس دادگستری شهرستان نیز بیان داشت: کسانی که زندگی انسانی دارند باید تلاش کنند؛ چراکه کسی که در زندگی هم‌وغمش فقط شکم باشد زندگی حیوانی دارد.
وی با اشاره به بیشترین آسیب‌ها ازجمله اختلافات خانوادگی و پرونده‌های موجود در دادگستری ادامه داد: دادگستری شهرستان تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا اختلاف خانوادگی به صلح بیانجامد ولی خانواده‌ها باید دقت کنند تا مشکلات برای آن‌ها به وجود نیاید.
حجت‌الاسلام شاهدی با اشاره به اینکه فضای مجازی عاملی برای اختلافات خانوادگی شده است، تصریح کرد: همسران و فرزندان باید در خانواده‌ها ضمن تعامل بیشتر با یکدیگر از بروز این آسیب‌ها جلوگیری کنند.
رئیس دادگستری شهرستان بافق در پایان ضمن اشاره به مزاحمت‌های خیابانی، خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم تا همیشه جامعه‌ای سالم داشته باشیم.


گفتگو گفتگو