Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 34380820


اعضای کمیسیون های فرهنگی اجتماعی، ‌عمران،‌ صنعت ومعدن، ‌بهداشت و درمان و میراث فرعنگی با سیدمحمدباقی زاده دکردند فرهنگی

به گزارش بافق خبر؛ با حضور سیدمحمدباقی زاده رئیس شورای شهر بافق و حسن محمدی عضور شورای شهر نشست صمیمی با دبیر و اعضای کمیسیون های فرهنگی اجتماعی، عمران، صنعت و معدن، بهداشت ودرمان و میراث فرهنگی در سالن کنفرانس شهرداری بافق برگزار شد.

در ابتدای این نشست هرکدام از اعضای کمیسیون به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را جهت رشد و توسعه شهرستان در همه زمینه ها بیان کردند.

در پایان این نشست سیدمحمدباقی زاده ئیس شورای شهر بافق ضمن تشکر از حضور اعضای کمیسیون در جلسه و بیان مسائل و مشکلات گفت:  باتوجه به رسالت شورای اسلامی شهر در خصوص تشکیل کمیسیون ها، نزدیک به چندین ماه است که جلسات متعددی در شورا گرفته  و از نخبگان و عزیزانی که در مسائل شهر پیش قدم و در خصوص پیشرفت و آبادانی شهر دغدغه داشتند جلسات متعددی گرفته شده که نهایتا در مرحله اول اعضای شورا به نتیجه رسیدند که 5کمیسیون شامل کمیسیون فرهنگی اجتماعی، عمران، صنعت و معدن، بهداشت ودرمان و میراث فرهنگی راه اندازی شود.

وی در ادامه افزود: دبیران این کمیسیون ها از افراد نخبه انتخاب شدند و جلساتی با آنها برای توجیه برنامه ها برگزار و هر کدام دبیری کمیسیونی را برعهده گرفتند و اعضای هر کمیسیون را به شورا معرفی که در نهایت جلسه ای را با حضور اعضا برگزار و حکم دبیران کارگروه به آنها ابلاغ شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق در خصوص هدف از تشکیل این کمیسیون ها بیان داشت: هدف از تشکیل این کمیسیون ها فقط این است که اعضای هر کمیسیون بتوانند به عنوان بازوان شورای شهردر شهرستان مارا کمک و یاری دهند.

باقی زاده ادامه داد: این کمیسیون ها مختص به اعضا  نیست و اگر افرادی تمایل داشته باشند با این کمیسیون ها همکاری کنند می توانند به شورای شهر مراجعه و عضو این کمیسیون ها شوند  و ما را کمک کنند. کمیسیون امور بانوان و امور حقوقی نیز به زودی راه اندازی می شود.

 رئیس شورای شهر بافق تصریح کرد: یقینا حضور اعضا می تواند به شورای پنجم در پیشبرد برنامه های فرهنگی، عمرانی، مشکلات صنعت و معدن، بهداشت ودرمان و فرهنگی و گردشگری کمک کند.

باقی زاده به موفقیت شهرستان در حوزه گردشکری اشاره و اظهار داشت: بافق به سمت گردشگری جهش خوبی داشته و ما نباید گردشگری را تضعیف کنیم بلکه باید کار کنیم که هم فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را ترویج و هم ارزشها و مقدسات دین مبین اسلام را حفظ و بتوانیم کاری کنیم هر ساله شهر ما شاهد حضور گردشگران باشد.

رئیس شورای شهر در پایان گفت: من این قول را به تمامی عزیزان می دهم که شورای پنجم آماده دریافت هرگونه نقطه نظر، پیشنهاد و حمایت همه جانبه از افرادی هست که در این زمینه ها بتوانند ما را یاری کنند.


گفتگو گفتگو