Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 32107777


مسابقات قدرتی کنده زنی در بین ورزشکاران بدن‌سازی و پرورش اندام شهرستان بافق به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

به گزارش بافق خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق؛ مسابقات قدرتی کنده زنی توسط هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام شهرستان و با همکاری کانون بسیج ورزشکاران عصر روز جمعه سوم خردادماه 1396 در سالن کوثر بافق و در وزن‎های 65 تا مثبت 95 کیلوگرم با حضور 16 ورزشکار برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

در وزن منفی 65 کیلوگرم مهران نارگانی از باشگاه دیاکو اول و رضا فخاری‎زاده از باشگاه عیاران به مقام دوم رسید.

در وزن منفی 75 کیلوگرم امیرحسین طاهری از باشگاه پیکرتراشان اول، محمدصادق فتاحی از باشگاه عیاران و مهران شفیعی از باشگاه دیاکو به ترتیب دوم و سوم شدند.

در وزن منفی 85 کیلوگرم سجاد قانعی از باشگاه نشاط اول، امین خضری از باشگاه عیاران مقام دوم و محسن دهقان‌زاده از باشگاه پوریای ولی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در وزن منفی 95 کیلوگرم سجاد غفاری از باشگاه دیاکو عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، علی قاسمیان از باشگاه عیاران و جواد همتی پور از باشگاه پوریای ولی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در وزن مثبت 95 کیلوگرم محمدرضا فتاحی از باشگاه عیاران اول، احمدعلی رنجبر از باشگاه پوریای ولی دوم و ایمان مرعشی از باشگاه امپراطور سوم شد.

شایان‌ذکر است در پایان این مسابقات حکم، مدال و جوایزی از طرف هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام شهرستان و کانون بسیج ورزشکاران به مقام آوران اهدا گردید.


گفتگو گفتگو