Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 30855298
تهیه‌کننده سینما و تلویزیون:


تهیه‌کننده سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه هنرمندان ابزار ساخت فیلم را در دست دارند، گفت: هنرمندان با سلاح فیلم‌ مقابل استکبار بایستند.

به گزارش بافق خبر؛ ابراهیم اصغری درباره جنایات استکبار جهانی در میانمار اظهار کرد: مسلمانان در طول تاریخ از ناحیه کفار آسیب‌ها و صدمات زیادی دیده‌اند.

وی تصریح کرد: بی‌شک پشت صحنه جنایت کشتار مسلمانان در میانمار، آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی است، زیرا آن‌ها دشمن شماره یک اسلام و کشورهای اسلامی هستند.

تهیه‌کننده سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه مسلمانان را نه‌تنها در میانمار بلکه در اقصی نقاط جهان به خاک و خون می‌کشند، تصریح کرد: آن‌ها می‌خواهند اثری از اسلام بر روی زمین نباشد.

اصغری با بیان اینکه هنرمندان حوزه فرهنگ و هنر باید با سلاح فیلم‌سازی مقابل استکبار بایستند، اضافه کرد: باید از ابزار ساخت فیلم در پرده‌برداری از سیمای زشت استکبار جهانی گام‌های بیشتری برداریم.

وی با تأکید بر اینکه حمایتی از سوی دولت از سینماگران ارزشی نمی‌شود، تصریح کرد: برای ساخت فیلم‌های ارزشی در سینما، دولت باید حمایت مالی و معنوی از این سینماگران انجام دهد.

تهیه‌کننده سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موانع موجود در مسیر سینماگران ارزشی را بردارد، اظهار کرد: متأسفانه حمایتی از این سینماگران به عمل نمی‌آید.

فارسگفتگو گفتگو