Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 27024894
هفته آينده؛


نماينده كميته جست‌وجوي مفقودين ستاد كل نيروهاي مسلح در استان يزد گفت: در هفته آينده استان يزد ميزبان چهار شهيد گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش بافق خبر به نقل از یزدرسا، سیدهدایت بنی‌فاطمه  اظهار داشت: در هفته آینده همزمان با ایام فاطمیه، استان یزد میزبان چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

وی بیان کرد: به احتمال زیاد پیکر این چهار شهید روز یک‌شنبه هفته آینده وارد استان یزد می‌شود و پس از برگزاری مراسم پیش‌بینی شده به شهرهای مختلف استان منتقل می‌شود.

بنی‌فاطمه عنوان کرد: زمان تشییع و خاکسپاری این شهدا در مناطق مختلف استان متفاوت است و تشییع و خاکسپاری همزمان انجام نخواهد شد.

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان یزد خاطرنشان کرد: یک شهید در دانشکده شهید مطهری شهرستان تفت در روز سه‌شنبه تشییع و خاکسپاری می‌‌شود.

وی یادآور شد: پیکر یک شهید دیگر نیز روز چهارشنبه، 11 اسفندماه در دانشگاه آیت‌الله حائری میبد تشییع و خاکسپاری می‌شود.

بنی‌فاطمه ادامه داد: پیکر مطهر دو شهید دیگر نیز روز پنج‌شنبه، 12 اسفندماه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر مروست و در حسینیه مرکزی این شهر به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش فارس، تاکنون بیش از 140 شهید گمنام در مناطق مختلف استان یزد به خاک سپرده شده‌اند و پیکر حدود 120 شهید استان یزد نیز هنوز شناسایی نشده و همچنان مفقود‌الاثر هستند.

انتهای پیام/


گفتگو گفتگو