Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 32570611


صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین ورزشی اختتامیه کلاس‌های مربیگری درجه 3 تنیس روی میز در بافق برگزار شد.

به گزارش بافق خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بافق؛ صبح امروز با حضور رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان، علی‌اصغر رنجبر رئیس آموزش‌وپرورش، رحمان مظفری نژاد رئیس هیئت تنیس روی میز بافق و دیگر اعضای هیئت اختتامیه کلاس‌های مربیگری درجه 3 تنیس روی میز در بافق برگزار شد.

در این مراسم مظفری نژاد رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان بافق گزارشی از عملکرد هیئت را ارائه کرد.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: با توجه به حضور و فعالیت در آموزش توسط مربی چینی در شهرستان بافق تصمیم بر این شد که با مجوز هیئت استان یک دوره کلاس مربیگری در بافق برگزار نماییم.

مظفری نژاد بابیان اینکه در این دوره از کلاس‌ها استقبال خوبی انجام شد گفت: استاد امیریان مسئولیت برگزاری این کلاس را به عهده داشتند که این دوره به مدت 6 روز به‌صورت صبح و عصر برگزار شد.

در ادامه این مراسم رضا نارگانی ضمن قدردانی از زحمات رئیس و اعضای هیئت تنیس روی میز شهرستان بافق گفت: اولویت و برنامه‌های هر هیئت ورزشی باید برگزاری دوره‌های آموزشی، استعدادیابی و شناسایی نخبگان ورزشی باشد که خوشبختانه هیئت تنیس روی میز بافق با درایت و مدیریت مهندس مظفری نژاد در این زمینه موفق عمل کرده است.

نارگانی بابیان اینکه در طول یک سال گذشته شاهد حضور دو مربی کره‌ای و چینی در شهرستان بافق بودیم ادامه داد: حضور دو مربی خارجی در بحث آموزش تنیس روی میز باعث شد که انگیزه به ورزشکاران و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در شهرستان زیاد شود.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌ها و همکاری‌های اداره آموزش‌وپرورش شهرستان ابراز امیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور ورزشکاران بافقی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

شایان‌ذکر است در پایان این دوره آموزشی هدایایی نیز به شرکت‌کنندگان اهدا شد.گفتگو گفتگو