Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 26349500
زاکانی در جمع مردم یزد:


علیرضا زاکانی با اشاره به مسئله فیش های نجومی و دستگیری برخی از بدهکاران بانکی گفت: امروزعده ای با حمایت افرادی خاص دست به غارتگری و چپاول بیت المال زده و قصد دارند برای نسل های متمادی خود ثروت اندوخته کنند.

به گزارش بافق خبر به نقل از  یزدامروز؛ نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهرامروز؛ در جمع مردم یزد با ذکر خاطره ای از رشادت ها و فداکاری های رزمندگان دفاع مقدس گفت: دردوران دفاع مقدس رزمندگان خود را به روی سیم خاردار می انداختند تا رزمندگان دیگر از روی ان هاعبورکنند و عملیات شکست نخورد اما امروز  برخی از مسئولین برای رسیدن به مسئولیت ازروی  مصالح و منافع ملی و حتی خود ملت عبور می کنند تا به پست و مقام برسند.

علیرضا زاکانی با اشاره به مسئله فیش های نجومی و دستگیری برخی از بدهکاران بانکی گفت: امروزعده ای با حمایت افرادی خاص دست به غارتگری و چپاول بیت المال زده و قصد دارند برای نسل های متمادی خود ثروت اندوخته کنند.

زاکانی افزود: درهمین دستگیری اخیر بدهکاربزرگ بانکی،این فرد تنها دو هزار و سیصد میلیارد تومان به بانک ملی بدهکار است  و نکته قابل تامل این است که وقتی بررسی می شود که این فرد به چه پشتوانه ای چنین وام های کلانی را دریافت کرده است  می بینیم که وی مورد حمایت برادر صاحب فعلی قدرت است.

وی در بخش دیگری از سخنانش علت حمله به قوه قضائیه را پیگیری ها و بررسی های پرونده های مفاسد اقتصادی و بدهکاران بانکی دانست و اظهار داشت: این ها جریانی را علیه قوه قضائیه به راه انداختند تا این قوه دست از ادامه بررسی بردارد و به سراغ آنان نرود.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم به انتخابات سرنوشت ساز پیش رو اشاره کردو ابراز داشت: مردم باید مراقب باشند کسانی در انتخابات، انتخاب نشوند که از یکسو به تعبیر بنیان گذار کبیر انقلاب طعم فقر و نداری را نچشیده و خود را آقا بالاسر ملت بدانند و از سوی دیگر در برابر دشمن دست و پایشان بلرزد.

زاکانی پیوستگی قدرت و ثروت را خطر جدی برای انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: میزان نقدینگی در این دولت  یکهزار و یکصد وهشتاد میلیارد تومان بوده که بر اساس بررسی ها 90 درصد این مبلغ متعلق به 5 درصد جامعه است و این افراد کسانی هستند که به صاحبان قدرت وابسته  بوده و از حمایت های آنان بهره مند می باشند.

وی بااشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که جهاد امروز را جهاد کبیر خواندند گفت :همان گونه که  در دفاع مقدس یا همان جهاد اصغر،ایستادگی کردیم در جهاد اکبر هم باید هوشمندانه ایستادگی کنیم.

رزمنده دوران دفاع مقدس دوران کنونی را سخت تر و دشوارتر از دوران انقلاب و جنگ دانست و گفت: امروزه حرف اول در جامعه را بصیرت توام با معرفت می زند چرا که دشمنان امروز به دنبال دوقطبی کردن جامعه و نفوذ در بین مسئولان هستند تا آن هارا به دنبال خود کشانده و سیاست های غلط آن ها را پیاده کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیج جهانی اسلام شکل گرفته اضافه کرد:حضور قدرتمند بسیج جهانی در جبهه های مقاومت از لبنان تا یمن، در جبهه استکبار هراس انداخته  و اگر تادیروز از بسیج مردمی ایران هراس داشتند امروز باید ار بسیج جهانی هم بهراسند

زاکانی درپایان وظیفه اصلی مردم ایران را در این برهه حساس از زمان،صیانت از انقلاب،افزایش بصیرت و حضور در میدان های مورد نیاز دانست.

انتهای پیام/ح


گفتگو گفتگو